Dit patroon heeft een verhaal. Ooit, lang geleden werd dit patroon uitgebracht door Needleprint. Het was zo’n prachtig patroon op glanzend zwart papier dat je open kon vouwen. Jacqueline had allerlei informatie toegevoegd en zo’n patroon was echt een juweeltje. Niet altijd even handig om van te borduren, de vouwen wilden na veel gebruik nog wel eens scheuren, en zelf ben ik niet zo van zo’n groot stuk papier. Dit was aan het begin van de opkomst van de Quakerpatronen. Het is nu bijna niet meer te bedenken, dat er ooit een tijd is geweest dat we nog nooit van Quaker merklappen hadden gehoord.
Deze merklap is niet door Beatrix Potter geborduurd, maar maakte onderdeel uit van haar uitgebreide merklappencollectie.
De afmeting van de merklap is 301 x 271 kruisjes. En geheel in Quakerstijl vind je langs de kant allemaal halve motieven en in het midden de kenmerkende Quaker motieven. Met mijn eigen favoriet, de zwaan rechtsonder.
We hebben maar een paar exemplaren in de winkel, wees er dus snel bij.
Beatrix Potter Quaker Sampler 30,00
PS morgen heb ik een aantal nieuwe Long Dog patronen om jullie te laten zien.
Gelukkig, je hebt de draad weer opgepakt.
Dat patroon wil ik graag een keer komen bekijken.
Het is nog steeds de bedoeling om even naar de winkel te komen, maar ja,
je woont voor ons niet meer om de hoek.
Nu eerst even vakantie vieren.
Tot ziens en hou je sterk
Groet sibbien.
Blijf op de hoogte van al het nieuws in de winkel en abonneer je op onze nieuwsbrief.
We versturen regelmatig nieuwsbrieven met het laatste nieuws uit de winkel, borduurtips, boekbesprekingen, speciale aanbiedingen, interviews met ontwerpsters, gratis patroontjes en nog veel meer.
En volg ons op facebook, hier kun je genieten van geborduurde modellen, gratis patroontjes, winacties, leuke weetjes of kun je inspiratie opdoen voor je volgende borduurwerkje.
Ik wacht met spanning af !
Prachtige lap. Ik ben ook erg benieuwd naar de Long dog patronen, vaak ook ontzettend mooi.
Gelukkig, je hebt de draad weer opgepakt.
Dat patroon wil ik graag een keer komen bekijken.
Het is nog steeds de bedoeling om even naar de winkel te komen, maar ja,
je woont voor ons niet meer om de hoek.
Nu eerst even vakantie vieren.
Tot ziens en hou je sterk
Groet sibbien.